Jump to content

Song vs. Song


Recommended Posts

they're very autotuned so who knows :shockney:

MAM NADZIEJE ZE DELUXE EDYCJE :zoomzoom:

If U Seek Amy vs Trouble For Me

If You Seek Amy vs. Love 2 Love U

W sumie to dostałem na mikołajki w szkole i prezent miał być do 30 zł, a na merlinie akurat była promocja na standard, więc poprosiłem i you know... ALE MA SUPER RARE EXTRA BONUS TRACK - RADAR!

Link to comment
Share on other sites

If You Seek Amy vs. Love 2 Love U

W sumie to dostałem na mikołajki w szkole i prezent miał być do 30 zł, a na merlinie akurat była promocja na standard, więc poprosiłem i you know... ALE MA SUPER RARE EXTRA BONUS TRACK - RADAR!

wow, ta edycja z Radar jest bardzo rzadkim egzemplarzem, jak komus udalo sie ja dostac za takie pieniadze?!

If U Seek Amy vs Radar :bj:

Link to comment
Share on other sites

Super relaksujący i przyjemny album Ariany Grande dostępy już teraz! Buy My Everything on iTunes Now! :trollney:

:gloria:

If You Seek Amy vs. Strangest Love

zapomnialem, ze mialem sluchac Rebel Heart :gloria:

wczoraj wracajac do domu z zakupow, sluchalem sobie Arioso i bardzo przypomina mi Ray Of Light oraz moje dziecinstwo (nie mam pojecia dlaczego, a najsmieszniejsze jest to, ze kiedy piosenka sie wlaczyla mialem wrazenie ze to jakis soundtrack do Muminkow aka mojej ulubionej bajki :orangu:)

Mam nadzieje, ze trafi na album!

Wpadlo mi wczoraj tez Holy Water, pomimo ze jest mega nieskonczonym demem, ale whatever... bitch get off my pole! :trollney:

If U Seek Amy vs Peep Show

Link to comment
Share on other sites

zapomnialem, ze mialem sluchac Rebel Heart :gloria:

wczoraj wracajac do domu z zakupow, sluchalem sobie Arioso i bardzo przypomina mi Ray Of Light oraz moje dziecinstwo (nie mam pojecia dlaczego, a najsmieszniejsze jest to, ze kiedy piosenka sie wlaczyla mialem wrazenie ze to jakis soundtrack do Muminkow aka mojej ulubionej bajki :orangu:)

Mam nadzieje, ze trafi na album!

Wpadlo mi wczoraj tez Holy Water, pomimo ze jest mega nieskonczonym demem, ale whatever... bitch get off my pole! :trollney:

If U Seek Amy vs Peep Show

Bo Arioso jest z Ray of Light, to piosenka produkcji Williama Orbita i najprawdopodobniej nie trafia na album. Gdy pierwszy raz odsłuchałem to miałem takie samo wrażenie, jak jakaś kołysanka, ale bardzo mi się podoba.

Holy Water może być, ale faktycznie jest mocno niedopracowane i takie bitchy xD kojarzy mi się bardziej z MDNA

If You Seek Amy vs. Mmm Papi :pomsmile:

Link to comment
Share on other sites

Bo Arioso jest z Ray of Light, to piosenka produkcji Williama Orbita i najprawdopodobniej nie trafia na album. Gdy pierwszy raz odsłuchałem to miałem takie samo wrażenie, jak jakaś kołysanka, ale bardzo mi się podoba.

Holy Water może być, ale faktycznie jest mocno niedopracowane i takie bitchy xD kojarzy mi się bardziej z MDNA

If You Seek Amy vs. Mmm Papi :pomsmile:

nie brzmi ani trochę jak coś nowego, ale dziwi mnie dlaczego jest wszędzie podpisana jako demo do Rebel Heart, może chcieli to odtworzyć i dodać na album? xD niee, wątpię, może po prostu hakerzy myśleli, że każdy nowy wyciek jest z Rebel Heart

ja słuchałem jej wracając w aucie po 22 i faktycznie brzmi jak kołysanka, bardzo przyjemnie się jej słucha, prawie usnałem xD

Mmm Papi vs My Baby :pomsmile:

Link to comment
Share on other sites

nie brzmi ani trochę jak coś nowego, ale dziwi mnie dlaczego jest wszędzie podpisana jako demo do Rebel Heart, może chcieli to odtworzyć i dodać na album? xD niee, wątpię, może po prostu hakerzy myśleli, że każdy nowy wyciek jest z Rebel Heart

ja słuchałem jej wracając w aucie po 22 i faktycznie brzmi jak kołysanka, bardzo przyjemnie się jej słucha, prawie usnałem xD

Mmm Papi vs My Baby :pomsmile:

Mmm Papi Vs Leather and Lace?

Link to comment
Share on other sites

Mmm Papi vs Kill The Lights

No właśnie też tak myślę, bo to wyciekło razem, a ogółem Arioso wyciekło od razu z jakąś okładką podpisaną Arioso i zdjęciem z ery ROL. Chciałbym żeby Madonna pieprzyła tą całą komerche i wróciła do tego stylu Ray Of Light/Bedtime Stories. Założę się, że William chciałby z nią jeszcze raz pracować ;)

Kill The Lights vs. Gimme More :smokeney:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie też tak myślę, bo to wyciekło razem, a ogółem Arioso wyciekło od razu z jakąś okładką podpisaną Arioso i zdjęciem z ery ROL. Chciałbym żeby Madonna pieprzyła tą całą komerche i wróciła do tego stylu Ray Of Light/Bedtime Stories. Założę się, że William chciałby z nią jeszcze raz pracować ;)

Kill The Lights vs. Gimme More :smokeney:

HALOOO!!!! ALE Z CIEBIE FLOP FAN!!! PRZECIEZ PRACOWALI NA MDNA!!! I CO?! I WYSZEDL SHIT, NAJGORSZY ALBUM MADONNY XD

szczerze myślę, że jej już tak nie zależy, w końcu ma prawie 60 LAT i myślę, że Rebel Heart to jeden z ostatnich albumów... może jeszcze wyda z jeden-dwa i będzie to koniec jej kariery :x mam tylko nadzieję na przynajmniej jedną trasę, bo marzy mi się by ją zobaczyć xD queen of pop <3

btw zauważyłem, że Britney Army strasznie hejtuje Mad i mało kto ją lubi, wolą Janet :pieceofwhat:

Gimme More vs Why Should I Be Sad

Link to comment
Share on other sites

HALOOO!!!! ALE Z CIEBIE FLOP FAN!!! PRZECIEZ PRACOWALI NA MDNA!!! I CO?! I WYSZEDL SHIT, NAJGORSZY ALBUM MADONNY XD

szczerze myślę, że jej już tak nie zależy, w końcu ma prawie 60 LAT i myślę, że Rebel Heart to jeden z ostatnich albumów... może jeszcze wyda z jeden-dwa i będzie to koniec jej kariery :x mam tylko nadzieję na przynajmniej jedną trasę, bo marzy mi się by ją zobaczyć xD

Gimme More vs Why Should I Be Sad

:displeased::displeased::displeased::ipass::ipass::ipass::hair::hair::hair:

Why SHould I Be Sad vs. Perfect Lover

Link to comment
Share on other sites

Też tego nie ogarniam, Madonna jest fajniejsza! Britney inspirowała się i Janet i Mad, ale to z Mad ma zajebisty duet <3

BTW Gdzie jest kara?????

Patrz na piosenkÄ™ nr 18

blackoutchinese2cd.jpg

Why Should I Be Sad vs. Mannequin

posłuchałem kilku fragmentów piosenek Janet i jakoś średnio mi się podobają, może jako performer jest lepsza od Madonny, ale muzykalnie nigdy... xD wkurza mnie też jak nazywają ją legendą, bo szczerze, czy ona była ogółem wielka na całym świecie? nigdy nie słyszałem jej piosenek w radiu poza Feedback tbh :tea: ale coż...

zgaduję, że skoro chińska edycja to fejk i patrząc na czas piosenki jest to I'll Never Stop Loving You xD

Kara dostała bana... szkoda gadać :/

Mannequin vs Me Against The Music

Link to comment
Share on other sites

posłuchałem kilku fragmentów piosenek Janet i jakoś średnio mi się podobają, może jako performer jest lepsza od Madonny, ale muzykalnie nigdy... xD wkurza mnie też jak nazywają ją legendą, bo szczerze, czy ona była ogółem wielka na całym świecie? nigdy nie słyszałem jej piosenek w radiu poza Feedback tbh :tea: ale coż...

zgaduję, że skoro chińska edycja to fejk i patrząc na czas piosenki jest to I'll Never Stop Loving You xD

Kara dostała bana... szkoda gadać :/

Mannequin vs Me Against The Music

Zgadzam się, ale dla mnie Madonna też jest lepszą performerką!

Ej, ale patrz na 18 po lewej stronie xD

RZRZRZRZRAAAAALLL! -.-'

Awww what happened!?? LOL :trollney:

Freakshow Vs. trip to your heart

Nevermind... xD

Freakshow vs. Scary

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się, ale dla mnie Madonna też jest lepszą performerką!

Ej, ale patrz na 18 po lewej stronie xD

RZRZRZRZRAAAAALLL! -.-'

Nevermind... xD

Freakshow vs. Scary

osobiście też ją wolę od Janet jako performerkę, ale B-Army tak uważa... xD a własciwie Ci, co hejtują Madonnę xD

wtf, jakÄ… 18, gdzie, o co chodzi?! XD

Freakshow vs Ooh ooh baby

Link to comment
Share on other sites

osobiście też ją wolę od Janet jako performerkę, ale B-Army tak uważa... xD a własciwie Ci, co hejtują Madonnę xD

wtf, jakÄ… 18, gdzie, o co chodzi?! XD

Freakshow vs Ooh ooh baby

No tak xD

No na tym Blackoucie chińskim xD 18 piosenka, na dole po lewej stronie. Co to jest? I'll Never Stop Loving You jest po prawo.

Freakshow vs. Outta This World

Link to comment
Share on other sites

No tak xD

No na tym Blackoucie chińskim xD 18 piosenka, na dole po lewej stronie. Co to jest? I'll Never Stop Loving You jest po prawo.

Freakshow vs. Outta This World

omg lol, I'll Never Stop Loving You też jest na drugim dysku xD chodziło mi o to, że Loving You mogło być skróconą nazwą, ale kto wie... tak czy inaczej, myślę, że to jakieś wycięte lyrics z piosenki albo wgl piosenka innego wykonawcy - chińskie edycje są dziwneee

Outta this World vs Trouble

Link to comment
Share on other sites

omg lol, I'll Never Stop Loving You też jest na drugim dysku xD chodziło mi o to, że Loving You mogło być skróconą nazwą, ale kto wie... tak czy inaczej, myślę, że to jakieś wycięte lyrics z piosenki albo wgl piosenka innego wykonawcy - chińskie edycje są dziwneee

Outta this World vs Trouble

To jest chore xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy Guidelines